diumenge, 26 de gener de 2014

TT BORGONYÀ 3 - TT MONT-RODON 4

Derrota del TT Borgonyà per 3 a 4 enfront el TT Mont-rodon, un rival directe pel descens.

Sergi Cárdenas, Quim Portet (1) i Lluís Burgaya (2) van formar l'equip.

Sergi Cárdenas vs Josep Crusats

El proper partit, l'equip es desplaçarà al camp del TT Sant Hilari.




Equip PJ PG PP PF PC SF SC Punts
1 Sant Quirze TTC A 14 12 2 72 26 235 116 24
2 TT Tona A 14 11 3 67 31 220 130 22
3 Fotoprix Vic TT B 14 11 3 59 39 202 163 22
4 CTT Sant Hilari 14 8 6 54 44 196 164 16
5 TT Torelló B 14 8 6 48 50 173 190 16
6 TT Camprodon 14 5 9 36 62 128 204 10
7 TT Mont-rodon 14 5 9 43 55 173 191 10
8 TT Borgonyà 14 5 9 43 55 171 194 10
9 CTT Olot A 14 4 10 46 52 165 181 8
10 TT Sant Vicenç 14 1 13 22 76 110 240 2













































































































dilluns, 20 de gener de 2014

TT TORELLÓ B 2 - TT BORGONYÀ 5

Victòria del TT Borgonyà per 2 a 5 al camp del TT Torelló B.
Després d'unes quantes derrotes consecutives, l'equip agafa oxigen per afrontar les últimes jornades.

David Riu (1), David López (1,5) i Lluís Burgaya (2,5) van formar l'equip.

David Riu vs Albert Piqué

El proper partit, el TT Borgonyà rebrà la visita del TT Mont-rodon.
 

Equip PJ PG PP PF PC SF SC Punts
1 Sant Quirze TTC A 13 11 2 65 26 214 112 22
2 TT Tona A 12 10 2 57 27 186 115 20
3 Fotoprix Vic TT B 13 10 3 55 36 188 150 20
4 CTT Sant Hilari 13 7 6 48 43 176 155 14
5 TT Torelló B 13 7 6 44 47 158 180 14
6 TT Camprodon 12 5 7 36 48 123 162 10
7 TT Borgonyà 13 5 8 40 51 159 182 10
8 CTT Olot A 13 4 9 43 48 155 166 8
9 TT Mont-rodon 13 4 9 39 52 161 179 8
10 TT Sant Vicenç 13 1 12 21 70 101 220 2
 


diumenge, 12 de gener de 2014

TT BORGONYÀ 1 - SANT QUIRZE TTC A 6

Després de temps...el TT Borgonyà tornava a competir a casa, al teatre casino, el teatre dels somnis.

L'equip va perdre, però va donar plantar cara en tot moment, enfront un rival capdavanter.
Van formar equip: Quim Portet, David López i Lluís Burgaya (1).

El nostre local, la nostra essència.
 
El proper partit, el TT Borgonyà jugarà al camp del TT Torelló B.
 
EquipPJPGPPPFPCSFSCPunts
1TT Tona A12102572718611520
2Fotoprix Vic TT B12102523217813720
3Sant Quirze TTC A12102612320010020
4TT Torelló B1275424214816114
5CTT Sant Hilari1266444016314512
6TT Camprodon1257364812316210
7CTT Olot A124840441431528
8TT Borgonyà124835491401728
9TT Mont-rodon123933511431746
10TT Sant Vicenç121112064962022


diumenge, 5 de gener de 2014

TT TONA A 5 - TT BORGONYÀ 2

Derrota del TT Borgonyà per 5 a 2 al camp del TT Tona "A".

Van formar equip: David Riu (0,5), Sergi Cárdenas (0,5) i Quim Portet (1).

El proper partit, el TT Borgonyà rebrà la visita del Sant Quirze TTC  "A".


Equip PJ PG PP PF PC SF SC Punts
1 TT Tona A 11 9 2 53 24 173 105 18
2 Fotoprix Vic TT B 11 9 2 48 29 164 126 18
3 Sant Quirze TTC A 11 9 2 55 22 181 95 18
4 CTT Sant Hilari 11 6 5 41 36 152 129 12
5 TT Torelló B 11 6 5 36 41 129 153 12
6 TT Camprodon 11 5 6 33 44 112 148 10
7 CTT Olot A 11 4 7 37 40 133 139 8
8 TT Borgonyà 11 4 7 34 43 135 153 8
9 TT Mont-rodon 11 2 9 29 48 127 163 4
10 TT Sant Vicenç 11 1 10 19 58 88 183 2